אוריון דמו - אודות

אוריון היא חברה לשיווק באינטרנט הנותנת ללקוח את כל השירותים הדרושים כדי לשווק את מוצריו באינטרנט: בניית אתר, עיצוב אתר, פרסום באינטרנט, שיווק גרילה ברשת, ניהול תוכן וקידום אתרים.
החזון של החברה הוא איתור, פיתוח והקמת במה אינטרנטית לכל מסר רצוי.
לכן פיתחנו את המוצר הבא: אוריון-מדיום תבניות לאתרי אינטרנט, המאפשרות לך לעצב את האתר ולהעלות בו תכנים כרצונך, בקלות ובעלויות נמוכות.
 
חברת אוריון קיימת משנת 2002 ומנוהלת בידי אלון סודרי, מנהל המחקר והפיתוח באוריון, ועומר בן זאב, ארט דירקטור ומנהל אינטראקטיב.
 
אלון הוא בוגר תואר ראשון בחוג למדעי המחשב מהאוניברסיטה הפתוחה ובוגר תואר שני בחוג למנהל עסקים באוריינטציית טכנולוגיית המידע ומסחר אלקטרוני באוניברסיטת  Poly-NYU.
 
עומר הוא בוגר החוג למדיה דיגיטלית (צילום, רישום, אנימציה, תלת-מימד, וידאו, סאונד ועיצוב אתרי אינטרנט) בבית ספר לאומנות קאמרה אובסקורה.
 
חברת אוריון בונה, מעצבת ומשווקת אתרים ללקוחות מכל ענפי השוק: חברות הייטק,חברות נדל"ן, להקות מחול, מותגי הלבשה, עמותות, עסקים קטנים, חברות בתחום הבטיחות, חברות מיתוג, אתרי רפואה, בתי השקעות וארגונים בכל תחום.
בין לקוחותינו: חברת טבע, פרוקסימה-בית השקעות, פורטל הרופאים בישראל, מכון שלם, להקת המחול הקיבוצית.
 
לאוריון יש את היכולת להעניק פתרונות יצירתיים, מהירים וגמישים, בעלי טכנולוגיה חדשנית ועיצוב ייחודי, המתאימים לכל דרישה ולכל תקציב.
 
יצירת קשר
שם:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
חדשות ועדכונים
    
   
מפת האתר