מערכת ניהול תוכן

מערכת ניהול התוכן של תבניות האתרים היא דינאמית, ומאפשרת העלאה, עדכון ומחיקה של תכנים, קישורים ותמונות.
 
קיימים שני סוגי אתרים בעולם האינטרנט: אתרים סטאטיים ואתרים דינאמיים. אתרים סטאטיים הם אתרים שלא ניתן לעדכן אותם לבד, אלא יש לפנות לחברה לבניית אתרים בשביל כל עדכון שבעל האתר רוצה לבצע. אתרים דינאמיים הם אתרים הניתנים לעדכון שוטף על ידי בעל האתר, ללא עזרתה של חברה לבניית אתרים. מערכת ניהול התוכן היא זו המאפשרת את ניהול האתר באופן עצמאי. 
 

מערכת ניהול התוכן היא "מאחורי הקלעים" של אתר האינטרנט. במערכת ניהול התוכן נעשית עבודת עריכת האתר ועדכון האתר, כאשר התוצאות נראות על האתר, שהוא קידמת הבמה. כניסה למערכת ניהול התוכן מצריכה שם משתמש וסיסמא, ולגולשים כמובן שאין גישה למערכת ניהול התוכן. 
 

חשוב שמערכת ניהול התוכן תהיה ידידותית למשתמש, כדי שבעל האתר יוכל לעדכן תכנים חשובים ולתקן שגיאות המופיעות בתכנים במהירות האפשרית. אנו מציעים לך מערכת ניהול תוכן ידידותית למשתמש, שתהפוך את משימת ניהול התכנים למשימה קלה ומהירה ותאפשר לך את העצמאות המרבית בהעלאת התכנים לאתרך. 
 

אנו מסתמכים על הגישה החדשנית בפיתוח מערכות ניהול תוכן: מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל. לפי גישה זו, מערכת ניהול התוכן צריכה להראות לבעל האתר בדיוק מה שיראה הגולש באתר כאשר התכנים יוזנו. אנו מאמינים שקושי בניהול תכני האתר אינו מעיד על יכולתו של בעל האתר לנהל את אתרו, אלא על טיבה של מערכת ניהול התוכן. 
 
 
יצירת קשר
שם:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
חדשות ועדכונים
    
   
מפת האתר